Please wait...
The product was added to the shopping cart. View shopping cart here
61 61 00
Empty cart

STARTECH Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/LC - 4 m

Forsíðan / Net útgerð og tilhoyr / Káplar / STARTECH Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/LC - 4 m
STARTECH Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/LC - 4 m 	 (SMFIBLCLC4)
STARTECH Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/LC - 4 m 	 (SMFIBLCLC4)
STARTECH Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/LC - 4 m 	 (SMFIBLCLC4)
STARTECH Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/LC - 4 m 	 (SMFIBLCLC4)

STARTECH Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/LC - 4 m

SKU:
SMFIBLCLC4
EAN:
0065030853026
  • Type Fiber
  • Connector 1 LC
  • Connector 2 LC
  • Color Yellow
  • Length 4m
749,-
599,20 mvg. ikki íroknað
Á goymslu Væntað á goymslu Á fjargoymslu Væntað á goymslu 01.02.2022
Nøgd:
Lýsing

StarTech.com 4m LC/LC SM. Kabellængde: 4 m, Stik 1: LC, Stik 2: LC, Kernediameter: 9 µm, Fuld duplex

Hóast vit gera okkara ítasta til tess at veita nøktandi kunning, so eru myndirnar bert vegleiðandi, og vøran sjálv er ikki endiliga 100% eins vorðin sum vísta myndin. Tól og annað kunnu verða víst við eykaútgerð, sum ikki hoyrir uppí, ella í øðrum skapi ella liti. Um so er, at munur er millum vørulýsingina og myndina, er tað vørulýsingin, ið geldur. Eru tygum í iva, setið tygum so í samband við okkum. Vit taka fyrivarni fyri prentvillum, prísbroytingum og vørulýsingum uttan fyrivarning.