Please wait...
The product was added to the shopping cart. View shopping cart here
61 61 00
Empty cart

STARTECH Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m

Forsíðan Net útgerð og tilhoyr Káplar STARTECH Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m
STARTECH Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m	 (50FIBLCLC1          )
STARTECH Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m	 (50FIBLCLC1          )
STARTECH Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m	 (50FIBLCLC1          )
STARTECH Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m	 (50FIBLCLC1          )

STARTECH Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m

SKU:
50FIBLCLC1
EAN:
0065030802864
  • Type Fiber
  • Connector 1 LC
  • Connector 2 LC
  • Color Orange
  • Length 1m
359,-
287,20 mvg. ikki íroknað
Á goymslu Væntað á goymslu Á fjargoymslu Væntað á goymslu 27.08.2022
Nøgd:
Lýsing

StarTech.com 50FIBLCLC1. Kabellængde: 1 m, Fiberoptisk type: OM2, Stik 1: LC, Stik 2: LC, Kernediameter: 50 µm, Fuld duplex

Hóast vit gera okkara ítasta til tess at veita nøktandi kunning, so eru myndirnar bert vegleiðandi, og vøran sjálv er ikki endiliga 100% eins vorðin sum vísta myndin. Tól og annað kunnu verða víst við eykaútgerð, sum ikki hoyrir uppí, ella í øðrum skapi ella liti. Um so er, at munur er millum vørulýsingina og myndina, er tað vørulýsingin, ið geldur. Eru tygum í iva, setið tygum so í samband við okkum. Vit taka fyrivarni fyri prentvillum, prísbroytingum og vørulýsingum uttan fyrivarning.