Please wait...
The product was added to the shopping cart. View shopping cart here
61 61 00
Empty cart

STARTECH 15M OM4 FIBER OPTIC PATCH CORD AQUA - LC/LC - 50/125 - 40/100GB CABL

Forsíðan / Net útgerð og tilhoyr / Káplar / STARTECH 15M OM4 FIBER OPTIC PATCH CORD AQUA - LC/LC - 50/125 - 40/100GB CABL
STARTECH 15M OM4 FIBER OPTIC PATCH CORD AQUA - LC/LC - 50/125 - 40/100GB CABL (450FBLCLC15)

STARTECH 15M OM4 FIBER OPTIC PATCH CORD AQUA - LC/LC - 50/125 - 40/100GB CABL

SKU:
450FBLCLC15
EAN:
65030882439
  • Type Fiber
  • Connector 1 LC
  • Connector 2 LC
  • Color Aqua
  • Length 15m
1.399,-
1.119,20 mvg. ikki íroknað
Á goymslu Væntað á goymslu Á fjargoymslu Væntað á goymslu 01.02.2022
Nøgd:
Lýsing

StarTech.com 450FBLCLC15. Kabellængde: 15 m, Fiberoptisk type: OM4, Stik 1: LC, Stik 2: LC, Kernediameter: 50 µm, Fuld duplex

Hóast vit gera okkara ítasta til tess at veita nøktandi kunning, so eru myndirnar bert vegleiðandi, og vøran sjálv er ikki endiliga 100% eins vorðin sum vísta myndin. Tól og annað kunnu verða víst við eykaútgerð, sum ikki hoyrir uppí, ella í øðrum skapi ella liti. Um so er, at munur er millum vørulýsingina og myndina, er tað vørulýsingin, ið geldur. Eru tygum í iva, setið tygum so í samband við okkum. Vit taka fyrivarni fyri prentvillum, prísbroytingum og vørulýsingum uttan fyrivarning.