Please wait...
The product was added to the shopping cart. View shopping cart here
61 61 00
Empty cart

STARTECH 10/100 Mbps Multi Mode Fiber Media Converter SC 2 km

Forsíðan / Net útgerð og tilhoyr / Net Tilhoyr / STARTECH 10/100 Mbps Multi Mode Fiber Media Converter SC 2 km
STARTECH 10/100 Mbps Multi Mode Fiber Media Converter SC 2 km	 (ET90110SC2)
STARTECH 10/100 Mbps Multi Mode Fiber Media Converter SC 2 km	 (ET90110SC2)
STARTECH 10/100 Mbps Multi Mode Fiber Media Converter SC 2 km	 (ET90110SC2)
STARTECH 10/100 Mbps Multi Mode Fiber Media Converter SC 2 km	 (ET90110SC2)
STARTECH 10/100 Mbps Multi Mode Fiber Media Converter SC 2 km	 (ET90110SC2)
STARTECH 10/100 Mbps Multi Mode Fiber Media Converter SC 2 km	 (ET90110SC2)
STARTECH 10/100 Mbps Multi Mode Fiber Media Converter SC 2 km	 (ET90110SC2)
STARTECH 10/100 Mbps Multi Mode Fiber Media Converter SC 2 km	 (ET90110SC2)

STARTECH 10/100 Mbps Multi Mode Fiber Media Converter SC 2 km

SKU:
ET90110SC2
EAN:
65030846240
  • Product Media Converter
949,-
759,20 mvg. ikki íroknað
Á goymslu Væntað á goymslu Á fjargoymslu Væntað á goymslu 03.02.2022
Nøgd:
Lýsing

StarTech.com ET90110SC2. Maksimal dataoverførselshastighed: 200 Mbit/s, Netværksstandarder: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Duplex system: Fuld, Halvt. Fiber optisk strømstik: SC, Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Maksimal overførselsafstand: 2000 m, Bølgelængde: 1310 nm, Fibertilstandsstruktur: Multitilstand. Farve på produkt: Sort, Materiale kabinet: Stål, Godkendelse: CE, FCC. Indgangsspænding: 100 - 240 V, Udgangsspænding: 12 V, Udgangsstrøm: 1,6 A

Hóast vit gera okkara ítasta til tess at veita nøktandi kunning, so eru myndirnar bert vegleiðandi, og vøran sjálv er ikki endiliga 100% eins vorðin sum vísta myndin. Tól og annað kunnu verða víst við eykaútgerð, sum ikki hoyrir uppí, ella í øðrum skapi ella liti. Um so er, at munur er millum vørulýsingina og myndina, er tað vørulýsingin, ið geldur. Eru tygum í iva, setið tygum so í samband við okkum. Vit taka fyrivarni fyri prentvillum, prísbroytingum og vørulýsingum uttan fyrivarning.