Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here
61 61 11
Her eru tygum: Forsíðan > Net útgerð og tilhoyr > Net Tilhoyr
Empty cart

Please wait...

Tíðindabræv

Teknið tygum, so tygum kunnu fáa sertilboð og tíðindi við telduposti

Net Tilhoyr

Filtur møguleikar

Vel filtur

Setið inn eitt leitikriterium í eitt parametur til tess at seta leitiskipanina í gongd.

Virkin filtur

Einki valt
Vísir 1-60 av 433 vørum 1 2 3 4 5 ... 8 Næsta
4-9 daga levering Væntað á goymslu
A-DATA
59,-
 
Keyp
47,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 16
A-DATA ADATA Adapter USB-C to USB-A 3.1
A-DATA ADATA Adapter USB-C to USB-A 3.1
VØRUNUMMAR: ACAF3PL-ADP-RBK
Product: Cable Components
ARUBA
8.699,-
 
Keyp
6.959,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 76
ARUBA HPE Aruba AP-315 Dual 2x2/4x4 802.11ac
ARUBA HPE Aruba AP-315 Dual 2x2/4x4 802.11ac
VØRUNUMMAR: JW797A
Product: Transceiver / GBIC / SFP
ASSMANN Electronic
19,-
 
Keyp
15,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 20
ASSMANN Electronic RJ45 forbindelsesled,  8 pol hun/hun, skærmet
ASSMANN Electronic RJ45 forbindelsesled, 8 pol hun/hun, skærmet
VØRUNUMMAR: WBG2X8-I
Product: Cable Components
BACHMANN
119,-
 
Keyp
95,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 1
BACHMANN Bach Zeitschaltuhr,  mechanisch
BACHMANN Bach Zeitschaltuhr, mechanisch
VØRUNUMMAR: 852.101
Product: Miscellaneous
BELKIN
69,-
 
Keyp
55,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 12
BELKIN CAT 5 PATCH CABLE ASSEMBLED 3M GREY NS
BELKIN CAT 5 PATCH CABLE ASSEMBLED 3M GREY NS
VØRUNUMMAR: A3L791B03M-GRY
Product: Cooper patch cords
69,-
 
Keyp
55,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 34
BELKIN CAT 5 PATCH CABLE ASSEMBLED 2M GREY NS
BELKIN CAT 5 PATCH CABLE ASSEMBLED 2M GREY NS
VØRUNUMMAR: A3L791B02M-GRY
Product: Cooper patch cords
69,-
 
Keyp
55,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 5
BELKIN CAT 5 PATCH CABLE ASSEMBLED 1M GREYI NS
BELKIN CAT 5 PATCH CABLE ASSEMBLED 1M GREYI NS
VØRUNUMMAR: A3L791B01M-GRY
Product: Cooper patch cords
159,-
 
Keyp
127,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 5
BELKIN Patch Cable/ Cat6/ 5m/ Grey
BELKIN Patch Cable/ Cat6/ 5m/ Grey
VØRUNUMMAR: A3L981bt05M-H-S
Product: Cooper patch cords
159,-
 
Keyp
127,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 3
BELKIN CBL CAT6 UTP RJ45  5M GRY
BELKIN CBL CAT6 UTP RJ45 5M GRY
VØRUNUMMAR: A3L980CP05M-H-S
Product: Cooper patch cords
CISCO
109,-
 
Keyp
87,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 3
CISCO 1000BASE-SX SFP MMF 850NM DOM COMPATIBLE TRANSC MODULE         IN ACCS
CISCO 1000BASE-SX SFP MMF 850NM DOM COMPATIBLE TRANSC MODULE IN ACCS
VØRUNUMMAR: GLC-SX-MMD-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
259,-
 
Keyp
207,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 1
CISCO 10GBASE-SR S 10GBASE-SR SFP MODULE UNASSIGNED CPNT
CISCO 10GBASE-SR S 10GBASE-SR SFP MODULE UNASSIGNED CPNT
VØRUNUMMAR: SFP-10G-SR-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
DELOCK
9,-
 
Keyp
7,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 12
DELOCK Bracket Low Profile w/ D-Sub9
DELOCK Bracket Low Profile w/ D-Sub9
VØRUNUMMAR: 82713
Product: Cable Components
29,-
 
Keyp
23,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 5
DELOCK Kabel Adapter USB micro-B+B St.>USB A-Bu. O
DELOCK Kabel Adapter USB micro-B+B St.>USB A-Bu. O
VØRUNUMMAR: 65325
Product: Miscellaneous
39,-
 
Keyp
31,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 7
DELOCK Adapter       Delock
DELOCK Adapter Delock
VØRUNUMMAR: 65242
Product: Cable Components
39,-
 
Keyp
31,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 4
DELOCK Kabel Adapter High Speed HDMI mini C-Bu.>mi
DELOCK Kabel Adapter High Speed HDMI mini C-Bu.>mi
VØRUNUMMAR: 65271
Product: Cable Components
39,-
 
Keyp
31,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 1
DELOCK 86194 RJ-45
DELOCK 86194 RJ-45
VØRUNUMMAR: 86194
Product: Cable Components
49,-
 
Keyp
39,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 17
DELOCK Netzwerk Dose RJ45 -> LSA werkzeugfrei Cat6
DELOCK Netzwerk Dose RJ45 -> LSA werkzeugfrei Cat6
VØRUNUMMAR: 86169
Product: Cable Components
49,-
 
Keyp
39,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 8
DELOCK RJ45 Plug field assembly Cat.5e PROFINET angled
DELOCK RJ45 Plug field assembly Cat.5e PROFINET angled
VØRUNUMMAR: 86495
Product: Cable Components
49,-
 
Keyp
39,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 8
DELOCK 86267 Black wire connector
DELOCK 86267 Black wire connector
VØRUNUMMAR: 86267
Product: Cable Components
59,-
 
Keyp
47,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 21
DELOCK RJ45 plug Cat.6A STP toolfree
DELOCK RJ45 plug Cat.6A STP toolfree
VØRUNUMMAR: 86427
Product: Cable Components
59,-
 
Keyp
47,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 9
DELOCK Adapter Displayport-> Buchse mini
DELOCK Adapter Displayport-> Buchse mini
VØRUNUMMAR: 65237
Product: Cable Components
69,-
 
Keyp
55,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 2
DELOCK Keystone jack cat6A
DELOCK Keystone jack cat6A
VØRUNUMMAR: 86408
Product: Cable Components
69,-
 
Keyp
55,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 5
DELOCK 86285 RJ45 Black, Silver, Transpare
DELOCK 86285 RJ45 Black, Silver, Transpare
VØRUNUMMAR: 86285
Product: Cable Components
69,-
 
Keyp
55,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 7
DELOCK 86485 RJ45 Black, Silver, Transpare
DELOCK 86485 RJ45 Black, Silver, Transpare
VØRUNUMMAR: 86485
Product: Cable Components
69,-
 
Keyp
55,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 16
DELOCK HDMI-A/ HDMI Mini-C+ Micro-D, F/M+
DELOCK HDMI-A/ HDMI Mini-C+ Micro-D, F/M+
VØRUNUMMAR: 65666
Product: Cable Components
69,-
 
Keyp
55,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 3
DELOCK Keystone Modul RJ45 Bu- LSA Cat6
DELOCK Keystone Modul RJ45 Bu- LSA Cat6
VØRUNUMMAR: 86205
Product: Cable Components
69,-
 
Keyp
55,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 1
DELOCK Keystone Mounting 4 Port in-desk
DELOCK Keystone Mounting 4 Port in-desk
VØRUNUMMAR: 86283
Product: Cable Components
549,-
 
Keyp
439,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 8
DELOCK Converter U.2 SFF-8639 > M.2 NVMe Key M
DELOCK Converter U.2 SFF-8639 > M.2 NVMe Key M
VØRUNUMMAR: 62696
Product: Cable Components
699,-
 
Keyp
559,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 13
DELOCK Converter SATA22 pin/ SFF-8643 til M.2 Key M
DELOCK Converter SATA22 pin/ SFF-8643 til M.2 Key M
VØRUNUMMAR: 62703
Product: Cable Components
DELTACO
59,-
 
Keyp
47,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 15
DELTACO Kabelslukare I Plast 25mm Diameter 2.5 m Silver
DELTACO Kabelslukare I Plast 25mm Diameter 2.5 m Silver
VØRUNUMMAR: 51922
Product: Cable Components
DIGITUS
319,-
 
Keyp
255,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 1
DIGITUS mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
DIGITUS mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
VØRUNUMMAR: DN-81003
Product: Transceiver / GBIC / SFP
D-LINK
159,-
 
Keyp
127,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 22
D-LINK Router ADSL/ 10/ 100Mbps 100BaseTX Inter
D-LINK Router ADSL/ 10/ 100Mbps 100BaseTX Inter
VØRUNUMMAR: DSL-321B/EU
Product: Analog modem
249,-
 
Keyp
199,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 16
D-LINK ADSL Router/ 10/ 100Mbps 100BaseTX Interf
D-LINK ADSL Router/ 10/ 100Mbps 100BaseTX Interf
VØRUNUMMAR: DSL-320B/EU
Product: Analog modem
259,-
 
Keyp
207,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 5
D-LINK 1-Port Gigabit PoE Injector
D-LINK 1-Port Gigabit PoE Injector
VØRUNUMMAR: DPE-101GI
Product: POE
499,-
 
Keyp
399,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 9
D-LINK DEM-311GT 1 PORT MINI GBIC SX MULTI-MODE FIBER TRANSCEIVE IN
D-LINK DEM-311GT 1 PORT MINI GBIC SX MULTI-MODE FIBER TRANSCEIVE IN
VØRUNUMMAR: DEM-311GT
Product: Transceiver / GBIC / SFP
749,-
 
Keyp
599,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 6
D-LINK DEM-310GT 1P MINI GBIC LX SINGLE-MODE FIBER TRANSCEIV IN
D-LINK DEM-310GT 1P MINI GBIC LX SINGLE-MODE FIBER TRANSCEIV IN
VØRUNUMMAR: DEM-310GT
Product: Transceiver / GBIC / SFP
849,-
 
Keyp
679,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 13
D-LINK MEDIA CONVERTER 10/ 100MBPS TP-100MBPS FIBER  MM SC 2KM IN
D-LINK MEDIA CONVERTER 10/ 100MBPS TP-100MBPS FIBER MM SC 2KM IN
VØRUNUMMAR: DMC-300SC
Product: Media converter
1.299,-
 
Keyp
1.039,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 2
D-LINK SFP+ Direct Attach Stacking Cable
D-LINK SFP+ Direct Attach Stacking Cable
VØRUNUMMAR: DEM-CB100S
Product: Direct Attach Cable
2.699,-
 
Keyp
2.159,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 67
D-LINK 10GBASE-SR SFP+ Transceiver
D-LINK 10GBASE-SR SFP+ Transceiver
VØRUNUMMAR: DEM-431XT
Product: Transceiver / GBIC / SFP
2.899,-
 
Keyp
2.319,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 500
D-LINK WIRELESS CONTROLLER DWC-1000 6 ACCESS POINT LICENSES CPNT
D-LINK WIRELESS CONTROLLER DWC-1000 6 ACCESS POINT LICENSES CPNT
VØRUNUMMAR: DWC-1000-AP6-LIC
Product: Licensing / software
4.599,-
 
Keyp
3.679,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 500
D-LINK License upgrade for DWS-3160
D-LINK License upgrade for DWS-3160
VØRUNUMMAR: DWS-3160-24TC-AP12-LIC
Product: Licensing / software
5.299,-
 
Keyp
4.239,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 100
D-LINK LICENCE UPGRADE STD-ENHANCED (SI) TO (EI)                     IN LICS
D-LINK LICENCE UPGRADE STD-ENHANCED (SI) TO (EI) IN LICS
VØRUNUMMAR: DGS-3630-28TC-SE-LIC
Product: Licensing / software
6.199,-
 
Keyp
4.959,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 500
D-LINK LICS UPGRADE FROM STANDARD SI TO ENHANCED (EI) SVCS
D-LINK LICS UPGRADE FROM STANDARD SI TO ENHANCED (EI) SVCS
VØRUNUMMAR: DGS-3620-28SC-SE-LIC
Product: Licensing / software
6.799,-
 
Keyp
5.439,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 500
D-LINK Wireless Controlle r 2000 32 AP Service Pack
D-LINK Wireless Controlle r 2000 32 AP Service Pack
VØRUNUMMAR: DWC-2000-AP32-LIC
Product: Licensing / software
7.899,-
 
Keyp
6.319,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 100
D-LINK LICENCE UPGRADE STD-ENHANCED (SI) TO (EI)                     IN LICS
D-LINK LICENCE UPGRADE STD-ENHANCED (SI) TO (EI) IN LICS
VØRUNUMMAR: DGS-3630-28SC-SE-LIC
Product: Licensing / software
8.099,-
 
Keyp
6.479,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 500
D-LINK License upgrade for DWS-3160
D-LINK License upgrade for DWS-3160
VØRUNUMMAR: DWS-3160-24TC-AP24-LIC
Product: Licensing / software
8.099,-
 
Keyp
6.479,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 500
D-LINK License upgrade for DWS-3160
D-LINK License upgrade for DWS-3160
VØRUNUMMAR: DWS-3160-24PC-AP24-LIC
Product: Licensing / software
8.199,-
 
Keyp
6.559,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 500
D-LINK LICS UPGRADE FROM STANDARD SI TO ENHANCED (EI) SVCS
D-LINK LICS UPGRADE FROM STANDARD SI TO ENHANCED (EI) SVCS
VØRUNUMMAR: DGS-3620-28TC-SE-LIC
Product: Licensing / software
10.099,-
 
Keyp
8.079,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 500
D-LINK LICS UPGRADE FROM STANDARD SI TO ENHANCED (EI) SVCS
D-LINK LICS UPGRADE FROM STANDARD SI TO ENHANCED (EI) SVCS
VØRUNUMMAR: DGS-3620-28PC-SE-LIC
Product: Licensing / software
11.199,-
 
Keyp
8.959,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 500
D-LINK Wireless Controlle r 2000 64 AP Service Pack
D-LINK Wireless Controlle r 2000 64 AP Service Pack
VØRUNUMMAR: DWC-2000-AP64-LIC
Product: Licensing / software
17.999,-
 
Keyp
14.399,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 500
D-LINK LICS UPGRADE FROM STANDARD SI TO ENHANCED (EI) SVCS
D-LINK LICS UPGRADE FROM STANDARD SI TO ENHANCED (EI) SVCS
VØRUNUMMAR: DGS-3620-52T-SE-LIC
Product: Licensing / software
19.099,-
 
Keyp
15.279,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 500
D-LINK Wireless Controlle r 2000 128 AP Service Pac
D-LINK Wireless Controlle r 2000 128 AP Service Pac
VØRUNUMMAR: DWC-2000-AP128-LIC
Product: Licensing / software
84.199,-
 
Keyp
67.359,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 100
D-LINK License for DGS-3620
D-LINK License for DGS-3620
VØRUNUMMAR: DGS-3620-52P-SE-LIC
Product: Licensing / software
92.599,-
 
Keyp
74.079,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 100
D-LINK License for DGS-3630-28TC
D-LINK License for DGS-3630-28TC
VØRUNUMMAR: DGS-3630-28TC-SM-LIC
Product: Licensing / software
108.699,-
 
Keyp
86.959,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 100
D-LINK License for DGS-3630-28SC
D-LINK License for DGS-3630-28SC
VØRUNUMMAR: DGS-3630-28SC-SM-LIC
Product: Licensing / software
128.799,-
 
Keyp
103.039,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 100
D-LINK License for DGS-3630-52TC
D-LINK License for DGS-3630-52TC
VØRUNUMMAR: DGS-3630-52TC-SM-LIC
Product: Licensing / software
FUJITSU
899,-
 
Keyp
719,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 8
FUJITSU BTO/ 1xSFP+/ MultiMode/  8 Gb/s 50m/100m
FUJITSU BTO/ 1xSFP+/ MultiMode/ 8 Gb/s 50m/100m
VØRUNUMMAR: D:FCSFPP-B-MM8G-1
Product: Transceiver / GBIC / SFP
3.199,-
 
Keyp
2.559,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 100
No image
FUJITSU SP Xtend 12m OS 24x7 4h Rt
VØRUNUMMAR: FSP:GDTS63Z00DKSV1
18.899,-
 
Keyp
15.119,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 4
No image
GOOBAY
9,-
 
Keyp
7,20  mvg. ikki íroknað
4-9 daga levering 32
No image
GOOBAY RJ45 plug, CAT 6 STP shielded - for round cable
VØRUNUMMAR: 93829
Product: Cable Components
Vísir 1-60 av 433 vørum 1 2 3 4 5 ... 8 Næsta